O Maka Security

Seznamte se s námi...
Pod označením MAKA SECURITY působíme na trhu v oblasti zabezpečování domácností. Zhodnotili jsme mnohaleté zkušenosti s bezpečnostním poradenstvím a vložili je do projektu, který má za cíl vytvářet bezpečné domovy v době, která překypuje vysokou mírou kriminality. MAKA SECURITY působí jako partner českých společností FAB (ASSA ABLOY), ROSTEX VYŠKOV a CARMAN-DOORS. Společnost FAB působí na českém trhu již více než 100 let a nabízí komplexní řešení trvale inovovaného dveřního příslušenství. Počátek firmy ROSTEX sahá až do roku 1925. Dodnes je společnost ROSTEX jediným výrobcem stavebního kování z nerezavějících materiálů v České republice. Historie Společnosti CARMAN-DOORS sahá až do roku 1903. Dnes tato společnost vyrábí výjimečné dveře z vysoce jakostních materiálů.

Spolupráce s těmito společnostmi pomáhá skloubit bohaté zkušenosti s kvalitními českými výrobky.

Kterýkoli zabezpečovací systém, který si vyberete pro ochranu své domácnosti, Vám odborně nainstaluje proškolený, koncesovaný technik. Technik při této instalaci provede kompletní prohlídku všech funkčních systémů Vašeho nového i stávajícího zabezpečení a v případě potřeby odstraní nedostatky.

Pokud budete mít náměty na to, jakým způsobem zkvalitnit náš servis, budeme rádi, když se s námi o tyto náměty podělíte.

Lukáš Kalický - Maka Security